Poznaj nasz zespół!

Wykonujemy zlecenia na terenie całej Polski, a nawet globalnie, dlatego większość prac wykonujemy zdalnie. Na szczęście chociaż tak możemy przybliżyć Ci nasze sylwetki .Oto kilka osób z naszego zespołu które najczęściej zajmują się właśnie projektami graficznymi.

 • Daniel

  Sportowiec, psycholog i dyplomata. Na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem problemów przedsiębiorców. Z natury jest leniwy, przez co skutecznie znajduje najszybsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Zarządza zespołem graficznym. Głównie to z nim będziesz ustalać szczegóły projektów.

 • Bartosz

  Strateg, konsultant biznesowy ds. PR i marketingu, przygotowuje niezbędne strategie które mogą zostać wdrożone dzięki nowym materiałom reklamowym i nadzoruje dla Ciebie wszystkie realizowane kampanie. Z nim wszystko się uda! Amator czarnej kawy, aktywny biegacz na dystansach 5-15 km.

 • Bartosz

  Projektant grafiki oraz konsultant ds. wizerunku marki. Od pięciu lat działa w sektorze MŚP i współpracuje z instytucjami użytku publicznego. Z powodzeniem odnajduje się w projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej oraz publikacji z przeznaczeniem do druku, czy też do prezentacji bezpośrednio w Internecie.

Klienci o nas...

Zobacz co mówią o nas ci, którzy zdecydowali nam się zaufać. Nie zawiedli się! Zawsze pracujemy na ich zaufanie! Nic nas tak nie cieszy, jak uśmiech klienta i jego zadowolenie z naszej pracy.

 • NextGen Group skorzystałam z polecenia. Od samego początku zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Pracownicy nie dość że wyjaśniali wszelkie niuanse techniczne, to również pomagali w każdej fazie wdrażania projektu. Efekty prac były widoczne bardzo systematycznie, a już w tydzień po moich ostatnich wytycznych strona była gotowa. To się nazywa zgrany zespół!

  Monika Kroll, Psychoclinic
 • Jak do tej pory, na przestrzeni czterech lat, grupa NextGen wykonała dla nas kilka stron internetowych. Pracownicy firmy wykazali się fachowością przy każdym z dotychczasowych projektów. Jestem pewien, że dalsze modernizacje naszych serwisów przez NextGen przyczynią się do naszego sukcesu. Mogę śmiało polecić firmę jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego na długie lata.

  Grzegorz Łazarski, Invictus Prawnicy Sp. z o.o.
 • Sprzedaż naszych produktów odbywa się przez sklep internetowy, dlatego bardzo ważne jest, żeby strona działała bez zarzutu. Jeśli nie potrafię poradzić sobie z jakąś zmianą na stronie, wołam o pomoc wsparcie techniczne NextGen Group. Naprawdę wiem, że mogę polegać na wsparciu technicznym NextGen, który zawsze trzyma rękę na pulsie i działa szybko.

  Zofia Kwiatkowska, Warsaw Dog

Zaufali nam

nextgengroup.adminO nas