Założyciele
NextGen Studio

 • Daniel

  Sportowiec, psycholog i dyplomata. Na co dzień zajmuje się rozwiązywaniem problemów przedsiębiorców. Z natury jest leniwy, przez co skutecznie znajduje najszybsze i najbardziej skuteczne rozwiązania. Zarządza zespołem graficznym. Głównie to z nim będziesz ustalać szczegóły projektów.

 • Mateusz

  Maniak technologiczny i zapalony innowator. Wykorzystuje najnowsze rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie wspieranie i zmechanizowanie wszystkich możliwych działań przedsiębiorstwa. Zarządza działem IT, który wdraża rozwiązania graficzne (np. w serwisach internetowych).

Klienci o nas...

Zdajemy sobie sprawę, że większość internautów najbardziej ceni niezależne opinie. Dlatego pokazujemy, co o naszej pracy piszą klienci - ciężko zapracowaliśmy na ich zaufanie!

 • Sprzedaż naszych produktów odbywa się przez sklep internetowy, dlatego bardzo ważne jest, żeby strona działała bez zarzutu. Jeśli nie potrafię poradzić sobie z jakąś zmianą na stronie, wołam o pomoc wsparcie techniczne NextGen Group. Naprawdę wiem, że mogę polegać na wsparciu technicznym NextGen, który zawsze trzyma rękę na pulsie i działa szybko.

  Zofia Kwiatkowska, Warsaw Dog
 • NextGen Group skorzystałam z polecenia. Od samego początku zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie. Pracownicy nie dość że wyjaśniali wszelkie niuanse techniczne, to również pomagali w każdej fazie wdrażania projektu. Efekty prac były widoczne bardzo systematycznie, a już w tydzień po moich ostatnich wytycznych strona była gotowa. To się nazywa zgrany zespół!

  Monika Kroll, Psychoclinic
 • Jak do tej pory, na przestrzeni czterech lat, grupa NextGen wykonała dla nas kilka stron internetowych. Pracownicy firmy wykazali się fachowością przy każdym z dotychczasowych projektów. Jestem pewien, że dalsze modernizacje naszych serwisów przez NextGen przyczynią się do naszego sukcesu. Mogę śmiało polecić firmę jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego na długie lata.

  Grzegorz Łazarski, Invictus Prawnicy Sp. z o.o.

Zaufali nam

DanielO nas